Mori Lee suknie to ślubne autorstwa nagradzanej kreatorki, której projekty są uosobieniem elegancji. Lśniące, z przyszywane ręcznie kryształy Swarovski oraz najwyższej jakości materiały, koronki i hafty użyte do produkcji, uczynią Twoją suknię Mori Lee doskonałym wyborem. Oferując kolekcję Voyage Mori Lee stara się sprostać indywidualnym potrzebom panien młodych. Skupiając się na romantycznych i oryginalnych wzorach, zarówno formalnych jak i mniej formalnych sukien, Madeline Gardner sprawiła, że ten dzień będzie prawdziwym odbiciem Twojego stanu. Jeśli sercem i duchem szukasz perfekcyjnej kombinacji stylu i lekkiej elegancji kolekcja Voyage jest właśnie dla Ciebie.

Zakres cen : 2100 – 6500zł.*

 

 *Oferta oraz podane ceny  mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej  w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

SUKNIE ŚLUBNE

White One, La Sposa, Mori Lee, Annais Bridal, Mystic Bridal, Antra.

Salon ślubny EMILY Kijowska to miejsce o bardzo szerokim asortymenice. Posiadamy w sprzedaży suknie sprowadzane, zagranicznych, renomowanych marek jak i suknie szyte na miarę projektowane od podstaw przez naszą pracownie. Salon oferuje również dodatki ślubne w postaci biżuterii, welonów oraz okryć wierzcnich. Zapraszamy na ulicę Kijowską 11.

Znajdziecie u nas suknie ślubne renomowanych marek:

White OneMori leeLa Sposa   Annais bridal  Mystic

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!
22 720 95 17