Mystic projektuje i szyje wyjątkowe suknie ślubne, które w ciągu ostatnich kilku lat zyskały ogromną popularność wśród kobiet w całej Europie. Wysoce doświadczeni projektanci i profesjonalni styliści dokładają wszelkich starań, aby zaprojektować suknię marzeń, w której każda Panna Młoda będzie wyglądać olśniewająco. Wszystkie suknie wykonane są z pasją oraz zamiłowaniem do najwyższej jakości tkanin. Marka jest niezwykle ceniona za styl i komfort, a nowoczesne fasony połączone z tradycyjnym wzornictwem dają efekt oryginalności i czystej elegancji.

Zakres cen : 2000-3600zł.*

 

*Oferta oraz podane ceny  mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej  w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

SUKNIE ŚLUBNE

White One, La Sposa, Mori Lee, Annais Bridal, Mystic Bridal, Antra.

Salon ślubny EMILY Kijowska to miejsce o bardzo szerokim asortymenice. Posiadamy w sprzedaży suknie sprowadzane, zagranicznych, renomowanych marek jak i suknie szyte na miarę projektowane od podstaw przez naszą pracownie. Salon oferuje również dodatki ślubne w postaci biżuterii, welonów oraz okryć wierzcnich. Zapraszamy na ulicę Kijowską 11.

Znajdziecie u nas suknie ślubne renomowanych marek:

White OneMori leeLa Sposa   Annais bridal  Mystic

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!
22 720 95 17