JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO WIZYTY W SALONIE?

Planowanie wizyty w salonie ślubnym jest ważnym krokiem w procesie przygotowań do ślubu.
Oto kilka wskazówek, które mogą Ci pomóc się do tego przygotować:

 

Magdalena hor

 

  1. Badaj styl: Przed wizytą w salonie ślubnym, zastanów się nad stylem sukni, jaki Cię interesuje. Przeglądaj magazyny ślubne, strony internetowe i media społecznościowe, aby znaleźć inspiracje i zebrać pomysły. Możesz również stworzyć swój moodboard z wybranymi sukienkami i dodatkami.
  2. Zarezerwuj termin: Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie w dogodnym terminie. Zalecam rezerwację wcześniej, aby mieć większą szansę na wybór terminu, który Ci odpowiada.
  3. Przygotuj budżet: Określ swoje budżetowe ograniczenia przed wizytą w salonie. Suknie ślubne mogą mieć różne ceny, więc ważne jest, aby mieć wyobrażenie o tym, ile jesteś gotowa wydać. Pamiętaj, że do ceny sukni mogą być dodane koszty związane z dostosowaniem, zmianami rozmiaru, dodatkami itp.
  4. Zbierz potrzebne informacje: Przed wizytą w salonie, zastanów się nad kilkoma ważnymi informacjami. Czy preferujesz dłuższą czy krótszą suknię? Jaki jest Twój rozmiar? Czy masz jakieś szczególne preferencje dotyczące materiałów lub fasonów? Im więcej informacji dostarczysz konsultantce w salonie, tym łatwiej będzie im Ci pomóc.
  5. Pomyśl kogo mogłabyś zabrać ze sobą jako osobę towarzyszącą. Niech to będzie osoba która Cię dobrze zna i rozumie, nie narzuca swojego zdania tylko konstruktywnie oceni stylizację. Nie polecamy wizyty z mnóstwem doradców, to może Cię tylko rozproszyć i nie będziesz mogła się skupić. Jeśli chcesz szukać sukni sama - super! Czasami jest to najlepsze wyjście, bo kto zna Ciebie lepiej niż Ty sama? :) 
  6. Przygotuj się fizycznie: Na wizytę w salonie ślubnym najlepiej przyjść odpowiednio przygotowanym fizycznie. Upewnij się, że jesteś wygodnie ubrana i masz ze sobą odpowiednie bieliznę. Jeśli chcesz, możesz również zabrać ze sobą dodatkowe elementy, takie jak wysokie obcasy czy biżuterię, aby lepiej ocenić wygląd sukni.
  7. Bądź otwarta na sugestie: Konsultantka w salonie ma duże doświadczenie i wiedzę na temat sukien ślubnych. Bądź otwarta na jej sugestie i pozwól pokazać różne style i fasony, które mogą Cię zainteresować. Możesz być pozytywnie zaskoczona, gdy wypróbujesz suknię, o której wcześniej nie myślałaś.
  8. Zapisuj informacje: Podczas wizyty w salonie, zapisuj informacje na temat sukienek i rób zdjęcia tych, które Cię interesują. Możesz robić notatki dotyczące stylu, ceny, dodatków i wszystkich innych ważnych informacji, które pomogą Ci podjąć decyzję w późniejszym czasie.

Pamiętaj, że wizyta w salonie ślubnym ma na celu znalezienie sukni, w której będziesz czuć się pięknie i wyjątkowo w dniu swojego ślubu. Ciesz się tym procesem i miej otwarty umysł.
Powodzenia w znalezieniu idealnej sukni!

 

SUKNIE ŚLUBNE

Salon ślubny EMILY Kijowska to miejsce o bardzo szerokim asortymencie.

Posiadamy w sprzedaży suknie sprowadzane, zagranicznych, renomowanych marek, 

jak i suknie szyte na miarę projektowane od podstaw przez naszą pracownię.

Salon oferuje również dodatki ślubne w postaci biżuterii, welonów oraz okryć wierzchnich.

Zapraszamy na warszawską Pragę. 

 Vittoria hor

 

Jak dobrać suknię ślubną do sylwetki którą posiadasz?

Odpowiedni wybór sukni ślubnej wymaga fachowej wiedzy i dobrej znajomości krojów i rodzajów sylwetek.

Konsultantka zadba o Twój wizerunek i pomoże stworzyć przepiękną stylizację.

W naszym salonie, w przyjaznej atmosferze, bezstresowo przygotujesz się do ślubu. 

Znajdziesz u nas zarówno suknie jak i dodatki. Asortyment dobieramy z dbałością o szczegóły – chcemy abyś wyglądała i czuła się pięknie.

Nasza krawcowa dopasuje suknię do każdej Panny Młodej.

Znajdziesz u nas suknie ślubne renomowanych marek:

loga2023

 

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

22 566 12 44

781 833 555